O Nas

Referencje

W latach poprzednich przeprowadziliśmy wiele szkoleń, realizowaliśmy też projekty, zarówno komercyjne jak i unijne oraz świadczyliśmy usługi doradcze. Nie będziemy rozpisywać się o jakości świadczonych przez nas usług, przedstawiamy nasze referencje, które są tego najlepszym dowodem

Wybrane referencje potwierdzające realizację świadczonych przez nas usług:

- Szkolenie pn.: "Instytut Kompetencji - Akademia Trenera i Coacha" realizowane w terminie: I moduł 18- 21 sierpnia 2020 r. i II moduł  22-25 września 2020 r.    

- Szkolenie pn.: "Efektywny kontroler/ audytor- Jak zarządzać czasem i radzić sobie ze stresem podczas kontroli i audytu. Warsztaty pracy kontrolera- praca z trudnymi klientami i zarządzanie emocjami podczas procesu kontrolnego" realizowane w terminie: 11-13 grudnia 2019 r.

- Szkolenie pn.: "Praca z trudnym klientem", Szkolenie doskonalające dla doradców klienta Publicznych Służb Zatrudnienia" realizowane w terminie: 24-27 września 2019 r.

- Szkolenie pn.: "Dynamika grupy i role grupowe - co sprawia, że niektóre grupy osiągają założone cele, a inne nie są w stanie sprostać wyzwaniom" realizowane w terminie: 28- 29 maja 2019 r.

- Cykl szkoleń w ramach realizacji projektu pn.: "APAP - Adaptacja Plan Aktywność Praca dla osób młodych". 

 

 

O naszej

Firmie

Jesteśmy firmą konsultingową istniejącą od 2007 roku.

Zajmujemy się wspieraniem instytucji publicznych oraz firm prywatnych w procesie planowania i realizowania projektów kształtujących ich rozwój gospodarczy i organizacyjny.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie pozyskiwania środków unijnych, począwszy od przeprowadzenia analizy możliwości dofinansowania, poprzez przygotowanie kompletnego projektu i wniosku aż do jego końcowego rozliczenia.  

czytaj więcej

Partnerzy z którymi

Współpracujemy

 
  • grafika przedstawia Logotyp - Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych
  • grafika przedstawia Logotyp - Urząd Pracy
  • grafika przedstawia Logotyp - partner E!volve
  • grafika przedstawia Logotyp - Organizacja Przyjazna Rodzicom