Nasze usługi

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Dodatkowo gwarantujemy kompetentną pomoc w organizacji seminariów, konferencji i pokazów:

- pełny catering  - na życzenie zapewniamy pełne wyżywienie w czasie konferencji, obejmujący przerwy kawowe oraz lunch,

- przerwy kawowe - w zależności od potrzeb możemy zagwarantować Państwu przerwy kawowe, których zakres i cenę ustalamy zawsze do indywidualnych potrzeb naszych Klientów,

- pomoc w organizacji noclegu dla uczestników – z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej pomagamy w organizacji i przygotowaniu logistycznym każdego rodzaju przedsięwzięcia,

- materiały dydaktyczne - pomagamy przy przygotowaniu, wydruku, złożeniu i oprawie materiałów szkoleniowych dla uczestników,

- dostęp do drukarki, faksu i skanera - dajemy możliwość korzystania z drukarek i faksu,

- obsługa informatyczna - możliwość nawiązania współpracy w zakresie konfiguracji niestandardowego oprogramowania oraz instalacji dodatkowego sprzętu.

Wynajem Komputerów

Dysponujemy 10 nowoczesnymi laptopami wiodącej na rynku marki Samsung (model RV 510-SO1). Każdy wyposażony jest w system operacyjny Windows‘ 7 Home Premium, Office 2010, procesor Intel Pentium T4500 i ekran 15,6 ‘’. Komputery możemy udostępnić w naszych salach szkoleniowych lub dostarczyć we wskazane przez Państwa miejsce.

 

Biuro na godziny

Możliwość wynajęcia powierzchni biurowej dla osób wykonujących wolny zawód lub freelancerów, którzy dotąd pracowali w zaciszu domowym jednak pragną wspólnie z innymi niezależnymi osobami rozpocząć pracę nad wspólnym projektem. Biuro na godziny to coraz chętniej wykorzystywana idea współpracy znana także pod nazwą coworking.


 Wynajem biura na godziny pozwala na:

  • ograniczenie kosztów wynajmu biura - płacisz za tyle, ile korzystasz,
  • pracę z osobami o podobnych ideałach,
  • oddzielenie strefy pracy od strefy domowej.

Gabinet rekrutacyjny

Proponujemy również możliwość wynajęcia profesjonalnie przygotowanej sali na rozmowy rekrutacyjne. Sala pozwala na przeprowadzenie spotkań z potencjalnymi pracownikami. Spotkania mogą mieć charakter indywidualny jak również grupowy (w przypadku konieczności przeprowadzenia testów kwalifikacyjnych).

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

tel. 519 746 940

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O naszej

Firmie

Jesteśmy firmą konsultingową istniejącą od 2007 roku.

Zajmujemy się wspieraniem instytucji publicznych oraz firm prywatnych w procesie planowania i realizowania projektów kształtujących ich rozwój gospodarczy i organizacyjny.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie pozyskiwania środków unijnych, począwszy od przeprowadzenia analizy możliwości dofinansowania, poprzez przygotowanie kompletnego projektu i wniosku aż do jego końcowego rozliczenia.  

czytaj więcej

Partnerzy z którymi

Współpracujemy

 
  • grafika przedstawia Logotyp - Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych
  • grafika przedstawia Logotyp - Urząd Pracy
  • grafika przedstawia Logotyp - partner E!volve
  • grafika przedstawia Logotyp - Organizacja Przyjazna Rodzicom