Aktualności

Szukamy pracowników - dołącz do naszego zespołu!

Obrazek przedstawia logo firmy tj. drukowane litery GDP

Do naszego biura w Kielcach obecnie poszukujemy pracownika do realizacji zadań związanych z obsługą biura oraz projektów z dofinasowaniem z UE na stanowisko:

Pracownik ds. biurowych i obsługi projektów unijnych EFS

Zadania:

  • prowadzenie projektów zgodnie z jego harmonogramem i budżetem;
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej: pism, umów, analiz, raportów i zestawień;
  • prowadzenie rekrutacji, organizacja szkoleń/staży;
  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów/uczestników projektów, wykonawców;
  • administracyjne wsparcie biura;
  • reagowanie na bieżące zapytania klientów/uczestników projektów;
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • archiwizowanie dokumentów;
  • inne prace administracyjne.

Oczekujemy:

  • komunikatywności i zdolność budowania dobrych relacji z klientem,
  • dokładności, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności
  • sumienności w realizacji obowiązków,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • wysokiej kultury osobistej.

Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dofinasowanych z EFS oraz znajomość wytycznych i dokumentów określających zasady realizacji projektów z EFS.

Miejsce pracy: al. IX Wieków Kielc 6/8, 25-516 Kielce

Wymagane dokumenty:
 - CV (prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizowania procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 roku, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

O naszej

Firmie

Jesteśmy firmą konsultingową istniejącą od 2007 roku.

Zajmujemy się wspieraniem instytucji publicznych oraz firm prywatnych w procesie planowania i realizowania projektów kształtujących ich rozwój gospodarczy i organizacyjny.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie pozyskiwania środków unijnych, począwszy od przeprowadzenia analizy możliwości dofinansowania, poprzez przygotowanie kompletnego projektu i wniosku aż do jego końcowego rozliczenia.

czytaj więcej

Partnerzy z którymi

Współpracujemy

  • grafika przedstawia Logotyp - Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych
  • grafika przedstawia Logotyp - Urząd Pracy
  • grafika przedstawia Logotyp - partner E!volve
  • grafika przedstawia Logotyp - Organizacja Przyjazna Rodzicom