• biuro@gdp-krakow.pl
  • +12 412 13 00

Aktualności

Zakończenie II cyklu rekrutacji do projektu "RESTART V - Program Aktywizacji Zawodowej osób w wieku powyżej 50 roku życia"

Uprzejmie informujemy, iż rekrutacja w ramach II CYKLU REKRUTACJI  została w dniu 12 stycznia 2021 r. wstrzymana i zakończona, ze względu na zgłoszenie się zaplanowanej w ramach cyklu liczby Kandydatek i Kandydatów do projektu, spełniających kryteria kwalifikacyjne.

W związku z zakończeniem II cyklu rekrutacji publikujemy zanonimizowaną listę rankingową podstawową osób, które spełniły kryteria rekrutacyjne oraz listę rankingową rezerwową osób, którym nie udało się zakwalifikować do projektu.

Z Kandydatkami i Kandydatami do projektu skontaktuje się Specjalista ds. Rekrutacji.

O naszej

Firmie

Jesteśmy firmą konsultingową istniejącą od 2007 roku.

Zajmujemy się wspieraniem instytucji publicznych oraz firm prywatnych w procesie planowania i realizowania projektów kształtujących ich rozwój gospodarczy i organizacyjny.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie pozyskiwania środków unijnych, począwszy od przeprowadzenia analizy możliwości dofinansowania, poprzez przygotowanie kompletnego projektu i wniosku aż do jego końcowego rozliczenia.  

czytaj więcej

Partnerzy z którymi

Współpracujemy