• biuro@gdp-krakow.pl
  • +12 412 13 00

Aktualności

ZAKOŃCZENIE IV CYKLU REKRUTACJI - Projekt ''APAP II POWER - Adaptacja Plan Aktywność Praca dla osób młodych''

Grafika przedstawia 5 uśmiechniętych osób dorosłych siedzących wokół stołu w biurowym pomieszczeniu oraz rozmawiających.

Uprzejmie informujemy, iż rekrutacja w ramach IV CYKLU REKRUTACJI  została w dniu 31 lipca 2020 r. wstrzymana i zakończona, ze względu na zgłoszenie się zaplanowanej w ramach cyklu liczby Kandydatek i Kandydatów do projektu, spełniających kryteria kwalifikacyjne.

W związku z zakończeniem IV cyklu rekrutacji publikujemy zanonimizowaną listę rankingową podstawową  osób, które spełniły kryteria rekrutacyjne. Z Kandydatkami i Kandydatami do projektu skontaktuje się Specjalista ds. Rekrutacji.

O naszej

Firmie

Jesteśmy firmą konsultingową istniejącą od 2007 roku.

Zajmujemy się wspieraniem instytucji publicznych oraz firm prywatnych w procesie planowania i realizowania projektów kształtujących ich rozwój gospodarczy i organizacyjny.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie pozyskiwania środków unijnych, począwszy od przeprowadzenia analizy możliwości dofinansowania, poprzez przygotowanie kompletnego projektu i wniosku aż do jego końcowego rozliczenia.  

czytaj więcej

Partnerzy z którymi

Współpracujemy

 
  • grafika przedstawia Logotyp - Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych
  • grafika przedstawia Logotyp - Urząd Pracy
  • grafika przedstawia Logotyp - partner E!volve
  • grafika przedstawia Logotyp - Organizacja Przyjazna Rodzicom