• biuro@gdp-krakow.pl
  • +12 412 13 00

Aktualności

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD FUNKCJONOWANIA BIURA PROJEKTU „RESTART IV – Program aktywizacji zawodowej osób w wieku powyżej 50 roku życia” od dnia 01 kwietnia do odwołania.

AKTUALNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD FUNKCJONOWANIA BIURA PROJEKTU „RESTART IV – Program aktywizacji zawodowej osób w wieku powyżej 50 roku życia” od dnia 01 kwietnia do odwołania.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD FUNKCJONOWANIA BIURA PROJEKTU

„RESTART IV – Program aktywizacji zawodowej osób w wieku powyżej 50 roku życia” od dnia 01 kwietnia br. DO ODWOŁANIA

 

Szanowni Państwo!

 

Ze względu na zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego – w trosce o zdrowie Państwa i Pracowników od dnia 01 kwietnia br. kontynuowane będą następujące zasady obsługi Uczestników projektu:

 

PROSIMY O NIE ODWIEDZANIE BIURA PROJEKTU BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA CELOWOŚCI TAKIEJ FORMY KONTAKTU Z PRACOWNIKIEM BIURA POD NUMEREM TELEFONU: 519 746 940 LUB E-MAILOWO: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PRACOWNICY BIURA PROJEKTU DO ODWOŁANIA PRACUJĄ ZDALNIE TJ. POZA BIUREM PROJEKTU.

 

Podstawową formą kontaktu jest kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:  519 746 940 lub e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w godzinach od 8.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

 

Wszelką korespondencję – a przede wszystkim dokumenty dotyczące rozliczenia stażu zawodowego prosimy przesyłać na adres: Grupa Doradcza Projekt spółka z o.o. ul. Sokołowskiego 6  31-436 Kraków – przy czym ze względu na możliwe trudności w funkcjonowaniu poczty prosimy o wcześniejsze przesłanie skanu dokumentów rozliczeniowych na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UWAGA! Bardzo prosimy o niezwłoczne przesyłanie skanów wszelkich dokumentów, o których dostarczenie Państwa prosimy.

Jest to niezwykle istotne dla zachowania płynności finansowej projektu, w tym przede wszystkim należnych Państwu świadczeń.

Grupa Doradcza Projekt spółka z o.o. podejmuje wszelkie działania mające na celu zapewnienie Państwu ciągłości wypłaty należnych świadczeń –  mogą natomiast pojawić się niewielkie opóźnienia w ich realizacji –  w niektórych przypadkach są one spowodowane nie dostarczeniem dokumentów przez Uczestników projektu lub brakiem odpowiedzi Uczestników projektu na kontakty telefoniczne z naszej strony.

Jeśli powyższa sytuacja – z przyczyn od nas niezależnych – ulegnie zmianie – zostaniecie Państwo o tym powiadomieni.

Wobec trudnej sytuacji w jakiej wszyscy się znajdujemy uprzejmie prosimy o wyrozumiałość.

Z wyrazami szacunku,

 

Wiesław Zaleszczuk

Prezes Grupy Doradczej Projekt spółka z o.o

O naszej

Firmie

Jesteśmy firmą konsultingową istniejącą od 2007 roku.

Zajmujemy się wspieraniem instytucji publicznych oraz firm prywatnych w procesie planowania i realizowania projektów kształtujących ich rozwój gospodarczy i organizacyjny.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie pozyskiwania środków unijnych, począwszy od przeprowadzenia analizy możliwości dofinansowania, poprzez przygotowanie kompletnego projektu i wniosku aż do jego końcowego rozliczenia.  

czytaj więcej

Partnerzy z którymi

Współpracujemy