• biuro@gdp-krakow.pl
  • +12 412 13 00

Aktualności

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD FUNKCJONOWANIA BIURA PROJEKTU „RESTART IV – Program aktywizacji zawodowej osób w wieku powyżej 50 roku życia”” w dniach od dnia 16 marca do 31 marca br.

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZASAD FUNKCJONOWANIA BIURA PROJEKTU

„RESTART IV – Program aktywizacji zawodowej osób w wieku powyżej 50 roku życia”

w dniach od dnia 16 marca do 31 marca br.

 

Szanowni Państwo!

 

Ze względu na zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego – w trosce o zdrowie Państwa i Pracowników od dnia 16 marca do 31 marca br. wprowadzamy następujące zasady obsługi Uczestników projektu:

 

PROSIMY O NIE ODWIEDZANIE BIURA PROJEKTU BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA CELOWOŚCI TAKIEJ FORMY KONTAKTU Z PRACOWNIKIEM BIURA POD NUMEREM TELEFONU: 519 746 940 LUB E-MAILOWO: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PRACOWNICY BIURA PROJEKTU OD DNIA 16 MARCA DO 31 MARCA BR. PRACUJĄ ZDALNIE TJ. POZA BIUREM PROJEKTU.

 

Podstawową formą kontaktu jest kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:  519 746 940   lub
e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w godzinach od 8.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

 

Wszelką korespondencję – a przede wszystkim dokumenty dotyczące rozliczenia stażu zawodowego prosimy przesyłać na adres: Grupa Doradcza Projekt spółka z o.o. ul. Sokołowskiego 6
31-436 Kraków – przy czym ze względu na możliwe trudności w funkcjonowaniu poczty prosimy o wcześniejsze przesłanie skanu dokumentów rozliczeniowych na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Grupa Doradcza Projekt spółka z o.o. podejmuje wszelkie działania mające na celu zapewnienie Państwu ciągłości wypłaty należnych świadczeń –  mogą natomiast pojawić się niewielkie opóźnienia w ich realizacji – tym niemniej do 15 każdego miesiąca otrzymacie Państwo wypłatę należnych świadczeń.

 

Jeśli powyższa sytuacja – z przyczyn od nas niezależnych – ulegnie zmianie – zostaniecie Państwo o tym powiadomieni.

Wobec trudnej sytuacji w jakiej wszyscy się znajdujemy uprzejmie prosimy o wyrozumiałość.

Z wyrazami szacunku,

 

Wiesław Zaleszczuk

Prezes Grupy Doradczej Projekt spółka z o.o.

O naszej

Firmie

Jesteśmy firmą konsultingową istniejącą od 2007 roku.

Zajmujemy się wspieraniem instytucji publicznych oraz firm prywatnych w procesie planowania i realizowania projektów kształtujących ich rozwój gospodarczy i organizacyjny.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie pozyskiwania środków unijnych, począwszy od przeprowadzenia analizy możliwości dofinansowania, poprzez przygotowanie kompletnego projektu i wniosku aż do jego końcowego rozliczenia.  

czytaj więcej

Partnerzy z którymi

Współpracujemy